Domov pro seniory disponuje kapacitou 110 lůžek, a to jedno a dvoulůžkové moderně vybavené pokoje s kompletním příslušenstvím včetně sociálního zařízení. Na každém patře je umístěna sesterna, relaxační místnost a terasa s venkovním posezením. Celá budova je bezbariérová a je členěna do pěti nadzemních podlaží. Poskytujeme ošetřovatelskou a lékařskou péči.

Klienti mohou moci využít ordinaci s lékařskou službou, vlastní kuchyni a jídelnu i další společenské prostory. Poskytujeme i nadstandardních služby včetně kadeřníka, pedikúry, rehabilitačních procedur a další. Klademe důraz na poskytování kvalitních sociálních a zdravotních služeb pro naše klienty, které podporují autonomií a důstojnost člověka. Nezbytnou součástí jsou i aktivizační a kulturní programy pro seniory a jejich rodinné příslušníky. 

Uplatňujeme doporučené moderní aktivizační nefarmakologické přístupy, které podporují samostatnost seniorů. Nezbytnou součástí domova je i venkovní park s relaxační zónou, který bude sloužit k odpočinku, kulturním akcím či k příjemnému se setkávání s rodinnými příslušníky. 

Klademe důraz na poskytování kvalitních
sociálních a zdravotních služeb

Příjemné a klidné prostředí
v Městské části Praha 13

Bezbariérové zařízení
s vlastní zahradou a nadstandardní péčí

Vysoká úroveň lékařské,
ošetřovatelské a rehabilitační péče

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje
s vlastním sociálním zařízením

Více o službách

Kompletní informace o financování všech poskytnutých služeb získáte v Domově pro seniory Zity Kabátové při osobní návštěvě od sociální pracovnice, která Vás zároveň provede naším zařízením.

Žádost o umístění

Pošlete nám žádost a my vám připravíme prohlídku našeho domova pro seniory, kde získáte kompletní informace od našich zkušených pracovníků.

  • Žadatel
  • Kontaktní osoba