Domov pro seniory disponuje kapacitou 110 lůžek, a to jedno a dvoulůžkové moderně vybavené pokoje s kompletním příslušenstvím včetně sociálního zařízení. Na každém patře je umístěna sesterna, relaxační místnost a terasa s venkovním posezením. Celá budova je bezbariérová a je členěna do pěti nadzemních podlaží. Budeme poskytovat ošetřovatelskou, rehabilitační a lékařskou péči 24 hodin 7 dní v týdnu. 

Klienti budou moci využít ordinaci s lékařskou službou, vlastní kuchyni a jídelnu i další společenské prostory. Našim cílem po splnění podmínek registrace sociálních služeb bude i poskytování nadstandardních služeb včetně kadeřníka, pedikúry, rehabilitačních procedur a dalších služeb. Budeme klást důraz na poskytování kvalitních sociálních a zdravotních služeb pro naše klienty, které budou podporovat autonomií a důstojnost člověka. Nezbytnou součástí budou i aktivizační a kulturní programy pro seniory a jejich rodinné příslušníky. 

Budeme uplatňovat doporučené moderní aktivizační nefarmakologické přístupy, které podporují samostatnost seniorů. Nezbytnou součástí domova je i venkovní park s relaxační zónou, který bude sloužit k odpočinku, kulturním akcím či k příjemnému se setkávání s rodinnými příslušníky. 

Dokumenty ke stažení

Pokud vám nevyhovuje online žádost k umístění, můžete se stáhnout dokument, který vyplníte a zašlete ho nám na email info@dumzitykabatove.cz

Žádost o umístění

Žadatel

Kontakní osoba
Zavřít menu