Klademe důraz na poskytování kvalitních sociálních a zdravotních služeb pro naše klienty, které podporují autonomií a důstojnost člověka. Nezbytnou součástí jsou i aktivizační a kulturní programy pro seniory a jejich rodinné příslušníky. Uplatňujeme doporučené moderní aktivizační nefarmakologické přístupy, které podporují samostatnost seniorů. Nezbytnou součástí domova je i venkovní park s relaxační zónou, který bude sloužit k odpočinku, kulturním akcím či k příjemnému se setkávání s rodinnými příslušníky.

Napsali o nás

Domov pro seniory Zity Kabátové
v Praze 13 je dokončen

V pátek 21. září byl slavnostně otevřen největší investiční projekt Prahy 13 – Domov pro seniory, který nese jméno slavné prvorepublikové herečky, svého času občanky Prahy 13, Zity Kabátové. Vznikl tak moderní objekt se 110 lůžky pro občany důchodového věku.

Přečíst Zdroj: Městská část Praha 13

Praha 13: Domov pro seniory nabírá nové klienty

Domov pro seniory Zity Kabátové byl slavnostně otevřen 21. září 2018. Disponuje 110 lůžky v jedno či dvoulůžkových moderně vybavených pokojích s kompletním příslušenstvím včetně sociálního zařízení.

Přečíst Zdroj: Pražský patriot

Praha 13 otevřela Domov pro seniory Zity Kabátové

Radnice Prahy 13 věnuje dlouhodobě péči občanům všech věkových kategorií. Od výstavby a rekonstrukce hřišť pro nejmenší a omladinu, přes mateřské školy, parkovací místa, chloubou budiž Centrální park. Dnes přibyl i domov pro seniory se 110 lůžky

Přečíst Zdroj: Novinky.cz

Praha 13 otevřela nový domov důchodců

Praha 13 otevřela nový domov důchodců. Nové útočiště v něm nalezne přes sto seniorů, kteří budou mít k dispozici moderní vybavení domova. Vedení městské části ale zatím nevybralo jeho provozovatele.

Přečíst Zdroj: Praha TV

Neváhejte se ozvat, jsme zde pro vás

Nenašli jste hledanou informaci nebo kontakt či službu? Chcete se zeptat na činnost organizace? Napište nám vyplněním níže uvedeného formuláře.